Nový měsíc – druhý díl upíří ságy

Nový měsíc je druhý díl upíří ságy z pera Stephenie Meyerové. Kniha vyšla v roce 2006 a dějově začíná tím, že se Isabella Swanová stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší.

Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo – až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Zamilovat se do upíra je však daleko nebezpečnější, než si Bella dovede představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, ale nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že potíže teprve začínají

Aktuální cena Nový Měsíc v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Statisíce čtenářů na celém světě uchvátil v roce 2005 bestseller Stephenie Meyerové Stmívání. V pokračování nazvaném Nový měsíc autorka dodává další neodolatelnou kombinaci milostného příběhu a napětí s fantastickou zápletkou. Tato vášnivá, strhující a hluboce dojemná upírská milostná sága míří k literární nesmrtelnosti.

Základní informace o knize:

  • ISBN: 978-80-252-0899-1
  • EAN: 9788025208991
  • Datum vydání: 16. 7. 2008
  • Rozměr: 130×200 mm, brožované

Krátká ukázka:

Vsunula jsem prst pod hranu papíru a trhla s ním
pod páskou.
“Kruci,” zamumlala jsem, když mi papír rozřízl prst.
Z ranky mi vytekla jediná kapka krve. Všechno se to seběhlo tak rychle. “Ne!” vykřikl Edward…
Omámeně jsem vzhlédla od jasně červené krve pulsující
z mé ruky – do horečnatých očí šesti náhle hladových upírů.

Delší ukázky přímo v galerii:

Před 3644 dny