Bezpečnost na akcích? Žádný problém!

Máte strach jít na Vámi dlouho očekávaný fotbalový zápas kvůli četným výtržnostem? Nebo se bojíte teroristických útoků? Nemáte proč – soukromé bezpečnostní agentury pohlídají bezpečí Vás i Vašich nejbližších a zajistí klidný průběh jakékoliv sportovní či kulturní akce.

Vyberte si tu správnou bezpečnostní agenturu
V dnešní době je na trhu velké množství soukromých bezpečnostních agentur, které si můžete najmout právě na Vámi pořádanou kulturní či sportovní událost. Jednou z bezpečnostních agentur, která je proslulá poskytováním velmi kvalitních služeb v oblasti security, je firma Malgen Services
s.r.o. Tato velmi žádaná firma, sídlící přímo v centru Prahy, nabízí různé formy profesionální ostrahy – a přímo pro kulturní či sportovní akce nabízí speciálně vyškolené pracovníky na pozici Pořadatel, kteří bravurně zvládají stresové situace či práci s rozvášněným davem lidí.

Komplexní služby přizpůsobené Vašim potřebám
Všichni zaměstnanci firmy Malgen prochází velkým množstvím nejmodernějších školení a jsou držiteli mnoha významných (i zahraničních) certifikátů v oblasti ostrahy. Ať už potřebujete zajistit bezpečný průběh na malé nebo velké akci, vždy Vám bude stát po boku profesionál, který ví, co dělá. Firma Malgen Vám poskytne „bezpečnost na míru“ a bude usilovat o splnění veškerých Vašich požadavků, protože Vaše spokojenost je na prvním místě – záleží totiž i na nejmenších detailech.

A jak kontaktovat firmu Malgen?
Není nic jednoduššího – stačí pomocí internetového formuláře zanechat Váš kontakt, nebo se přímo ozvat na telefonní číslo či e-mail, uvedený na webu malgen.cz. Pokud však upřednostňujete konzultaci tváří v tvář, zastavte se přímo v kanceláři, sídlící na Praze 2 nedaleko metra I. P. Pavlova. Není také problém dohodnout si schůzku u dobré kávy a probrat Váš požadavek do detailů. Tak na co čekáte? Udělejte Vaši akci tou nejbezpečnější!

Před 664 dny