Chcete být originální? Darujte zážitky!

Není to tak dávno, co jsem slavil 30. narozeniny. Dostal jsem spoustu krásných dárků, jeden si ale budu pamatovat asi navždycky. Kamarádi mi přichystali k narozeninám skvělý zážitek – a to doslova. Věnovali mi totiž zážitkový poukaz, který mi umožnil jízdu v červeném Ferrari.

Dárek vypadal nevinně, červená krabička formátu A5 mohla skrývat cokoliv – čokoládové pralinky, sadu čajů, knihu…Po otevření na mě ale vykoukl dopis, který mi sděloval, co mě čeká. Splnění jednoho klukovského snu. Podíval jsem se na internetové stánky zážitkové agentury,řada spokojených recenzí na Heuréce mě utvrdila v tom, že můj sen se opravdu stane skutečností.

Počkal jsem si, až bude trochu hezčí počasí a pak si objednal termín své jízdy. Těšil jsem se jak malý kuk a taky jsem měl na co. Den D jsem si skvěle užil, projel se na závodním okruhu a vyfotil se v tom nejlepším autě na světě.

Dárek byl nejenom super, ale také mi byl velkou inspirací. Odteď když nás v rodině čeká nějaká významná oslava nebo mi další kamarád vleze do chomoutu, vím, jaké dárky jim přichystám. Zážitků je v nabídce celá řada od adrenalinových po relaxační, takže lehce vyberu dárek pro každého, dokonce i pro babičku (už se těší na pobyt v pivních lázních).

Jakou jsem dostal jako dárek k 30tinám knihu, si opravdu nevybavím, ale nikdy nezapomenu, že od nejlepších přátel jsem dostal projížďku ve Ferrari.

Před 1913 dny