Jak být stylová a sexy i v těhotenství? Jednoduše!

Ukázat či schovat – toť otázka…
Spousta těhotných žen přemýšlí nad téměř životní otázkou – ukázat bříško či schovat? S bříškem a s nárůstem tělesné váhy se maminky často trápí a najednou nemají co na sebe – oblečení, které před otěhotněním oblékaly, je jim najednou malé a cítí se v něm velmi nepohodlně. Oblíbené kousky jejich šatníku je nyní tlačí, škrtí a zvýrazňují partie, které by zvýrazňovat neměly. Proto se maminky snaží sehnat nové oblečení, ale těhotenské oblečení z tržnic je často nekvalitní, špatně sedí a dlouho nevydrží. Máte i Vy stejný problém, budoucí maminko?

Kde si vybrat nové oblečení? Přece na HappyMum!
Móda se mění tak rychle, že to ani nestíháme postřehnout – a změny nastávají i v módě nastávajících maminek. Zahoďte pytlovité oblečení, které se nosilo dříve! I v požehnaném stavu můžete být stylová, elegantní a sexy – stačí zavítat na internetový portál HappyMum.cz, kde se snoubí styl a elegance s pohodlím, které je (zejména) v těhotenství velmi důležitým faktorem pro výběr nového oblečení. Na webu HappyMum si určitě vybere i ta nejnáročnější budoucí maminka!

Jaký sortiment najdete v e-shopu?
Těhotenská móda HappyMum nabízí široký sortiment nejen klasického oblečení různých materiálů (přes halenky, košile, tuniky, šaty, trička, svetry, kabáty, až po punčochy, legíny a rifle), ale také zde najdete spodní prádlo a oblečení pro kojení. Zboží evropské značky HappyMum si doslova zamilujete – ať už díky dokonale padnoucím střihům, nebo pro široký výběr barev a typů oblečení i pro nejnáročnější „těhulky“. Upřednostňujete kalhoty se širokým pasem, nebo jsou Vám bližší elegantní punčochy s těhotenskými šaty? V našem internetovém obchodě si vybere opravdu každá! Móda HappyMum Vám znovu dodá sebevědomí a pomůže Vám obměnit Váš šatník tak, abyste se cítila přitažlivá a krásná i během očekávání Vašeho miminka. Tak co, vyberete si u nás i Vy?

Před 1019 dny