Jak získat ženu svých snů? Jednoduše – darujte jí prsten!

Chcete svou milovanou přítelkyni překvapit a požádat ji o ruku, ale nemůžete sehnat dokonalý prsten, kterým byste ji oslnili a který by vystihl tento jedinečný a životně důležitý okamžik? Toužíte po krásném šperku, který bude nejen originální, ale zároveň i vkusný?
prsten Cairo
Šperky, a zejména prsteny, se staly v moderní společnosti častým a velmi oblíbeným dárkem, a to nejen k Vánocům, ale také k různým dalším příležitostem. Dnes je malý kovový kroužek na prstě nejen znamením oddanosti v manželství, ale také krásným módním doplňkem, který zkrášluje nejen hebké dámské ručky, ale také prsty mužů.
náušnice Tokyo
Překvapte svou drahou polovičku překrásnými šperky z dílny mladého českého šperkaře a designéra Davida Lomose, který získal mnohá ocenění ze šperkařských soutěží! Jeho kolekce umožňuje nevídané možnosti – zvolte si barvu a druh kovu, povrchovou úpravu prstenu, dokonce i velikost a druh drahokamu, volba je jen na Vás! Všechny prsteny jsou samozřejmě vyrobeny ze zdravotně nezávadných slitin zlata, které pocházejí od renomovaných německých a italských firem. A pokud nehledáte přímo prsteny, jeho kolekce nabízí také široký výběr náušnic, náhrdelníků a mimo jiné také precizně zpracovaných perlových šperků, které podtrhnou ženský půvab.
náhrdelník Amsterdam
Firma Polomio – to je šperkařská firma, která na české scéně začala působit již v červnu, a již od počátků se těší velké oblibě zejména ze strany mužů, kteří hledají dokonalý zásnubní prsten pro svou vyvolenou.
prsten Pula
Nádherné prsteny, a to nejen ty snubní a zásnubní, nabízí česká prodejna Polomio, která nabízí šperky ověřené Českým puncovním úřadem, každý tento šperk je tedy opatřen českou puncovní značkou, která dodává šperkům záruku kvality. Překvapte své nejbližší krásným designérským dárkem – tyto šperky řeknou vše za Vás!

Před 1442 dny