Najděte si svou vysněnou práci – na Personalistka.cz

Nejste spokojení se svojí prací, ale bojíte se, že nenajdete jinou, lepší práci? Nebo jste snad nezaměstnaní a nemůžete nalézt to pravé ořechové? V dnešní době už není nalezení nového zaměstnání žádný problém. Stačí zapnout počítač a…

Personalistka.cz

Hledám práci. Kde ji najdu?
Na webu Personalistka.cz naleznete více než 3 500 nabídek volných pracovních míst v mnoha různých lokalitách. Při otevření webové stránky Vás uvítá ikonka sympatické paní Personalistky, která Vás bude provázet po celou návštěvu tohoto portálu a pomůže Vám vybrat si vysněnou práci. Není nic jednoduššího, než na webu zadat, jakou práci hledáte a vybrat si město, kde chcete pracovat. Zbytek za Vás udělá šikovný vyhledávač na webu, který vybere nabídky práce na míru dle Vámi zadaných kritérií – a vybere si opravdu úplně každý.

Chcete si přivydělat před Vánoci? Personalistka.cz pomůže
Na internetovém portálu Personalistka.cz nenajdete jen hlavní pracovní poměry, ale široké spektrum pracovních nabídek na Dohodu o pracovní činnosti, popřípadě Dohodu o provedení práce – tyto práce jsou vhodné nejen pro studenty, důchodce a maminky na rodičovské dovolené, ale i jako rychlý přivýdělek. Stačí si v horním menu zvolit ikonku „Brigády“ a vybrat si ten správný „job“.

A co když nabízím práci? Můžu na portálu Personalistka.cz i inzerovat?
Odpověď zní – samozřejmě! Pro zaměstnavatele je Personalistka.cz tou pravou volbou pro inzerci. Proč? Protože je v rámci startovacího balíčku zdarma. Pokud si přejete ale „předčit“ všechny nabídky, stačí si vybrat za malý poplatek funkci „topování“, která Vaši nabídku posune na první příčky vyhledávání a tím se Váš inzerát dostane více „na oči“ potenciálnímu zaměstnanci.

Další „pomocníčci“ webu Personalistka.cz
Webová stránka Personalistka.cz nenabízí jen nabídky práce nebo možnost inzerování pro zaměstnavatele. Mimo tyto klasické služby Vám poradí, jak správně a přehledně zpracovat Váš životopis tak, aby neskončil v šuplíku personalisty, připraví Vás na to, jak se chovat na pracovním pohovoru a dá Vám tipy, jak si správně vybrat práci, pokud ještě váháte. Pokud je pro Vás nesnadná orientace na webu, najdete zde i průvodce po portálu. Tak co, už si vybíráte novou práci na Personalistce?

Před 770 dny