Pravá Nuru masáž v Praze

Jste unavení, chybí vám vytoužený relax a zároveň rádi experimentujete a zkoušíte nové věci? Zašli byste na masáž, ale klasické masáže už se vám omrzely? Přijďte vyzkoušet erotickou nuru masáž – určitě si ji zamilujete! Co ale taková nuru masáž obnáší a jak probíhá?

Kořeny nuru masáží pocházejí z Asie, konkrétně z Japonska. Samotné slovo „nuru“ můžeme přeložit jako kluzký. Jedná se o speciální nemastný gel, který se vyrábí z mořských řas, je poměrně hustý a na první pohled mnohým připomíná lubrikant. Původně byly tyto masáže především doménou orientu, ale postupně pronikají i do Evropy.

Samotná erotická nuru masáž probíhá tak, že se vás po příchodu ujme atraktivní masérka, která vás odvede do koupelny a společně se vysprchujete a tím připravíte na masáž. Poté jste zavedeni na pokoj, který je provoněn vonnými tyčinkami, celou místnost osvětlují svíčky a hraje příjemná relaxační hudba. Celé prostředí je stylizováno tak, aby navodilo dokonalý pocit pohody a klidu. A nyní přichází čas na samotnou masáž, která probíhá na vyhřívané podložce nebo na nafukovací matraci. Vaše tělo i tělo masérky je potřeno kluzkým nuru gelem – nemusíte mít však strach, že byste odcházeli mastní, gel je totiž rozpustný ve vodě. Masérka vám uvolní ztuhlé svaly na zádech a poté vás masíruje vahou vlastního nahého těla. Nakonec si vás masérka otočí na záda a bude se věnovat vašim intimním partiím do té doby, než dosáhnete vyvrcholení – a to je hlavní rozdíl mezi klasickou a erotickou masáží.

Chtěli byste tuto masáž vyzkoušet? Na takovou masáž nemusíte ale jezdit až do Japonska. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet pravou nuru masáž
v Praze
! Nuru masáže vás uvolní, zažijete dokonalý relax a určitě si je oblíbíte natolik, že se k nám budete rádi vracet. Nechte se překvapit relaxačním účinkem nuru masáže na vlastní kůži!

Před 269 dny