Půjčovna kostýmů Praha

Jdete na párty a toužíte se proměnit v akčního hrdinu? Nebo pořádáte karnevalovou show a máte za úkol zajistit vtipné kostýmy? Půjčovna kostýmů Praha! Tady nikdo neprohloupí – největší výběr kostýmů v Česku! Rodinná oslava, karneval, firemní event, rozloučení se svobodou, párty nebo cokoliv se může nést v duchu daného tématu – historie, akční hrdinové, mimozemšťané, andělé, upíři, piráti, vojáci, lidové tradice apod. Není nad to se pobavit v zábavném a pěkně ušitém kostýmu. Na všechny tyto a jiné události, kde se na chvíli proměníte v někoho jiného, budete dlouhá léta vzpomínat.

Půjčovna kostýmů Praha! Ať žije párty
Půjčovna kostýmů Praha! Nevíte si rady s výběrem kostýmů? Rádi vám zde poradí a pomohou udělat vaši událost ještě upřímnější, veselejší, slavnostnější, tajuplnější, překvapivější – budete hvězdou večera. Oslavujete významné jubileum? Jen v atraktivním kostýmu to bude nejnezapomenutelnější vzpomínka na tuto významnou chvíli vašeho života. A jaké jsou výhody zapůjčeného kostýmu proti koupenému? Změna – každý večer jste někdo jiný, dále cenová výhodnost, taktéž máte možnost si zakoupit k vypůjčenému kostýmu různé doplňky (paruky, rukavice, punčochy, řasy apod.) Pokud vás ovšem nějaký kostým zaujal natolik, že ho toužíte vlastnit – i tato eventualita se vám nabízí a za výhodné ceny.

Půjčovna kostýmů Praha! Velký výběr karnevalových kostýmů
Tak jdeme na to – půjčovna kostýmů Praha! V klidu a pohodě si proklikejte internetové stránky www.pujcovna-kostymu.cz, ovšem ideální je osobní prohlídka kostýmů v Praze a to hned ve dvou pobočkách na adrese: Veletržní 1 a Praha 7. Výběr kostýmů je opravdu skvostný a v mnoha z nich budete vypadat skvěle. Každý karnevalový kostým je jen části jednoho celku, jehož základem jste vy a vaše osobnost. Nebojte se přijít podívat a hlavně zeptat, ať máte ještě lepší pocit z vaší karnevalové masky.

Před 1305 dny