Špička na trhu – chytré hodinky Samsung Gear Fit

Čas nezastavíme ani nedohodíme, čas si můžeme jen změřit. Lidstvo čas měří odpradávna. Například v dávné minulosti se čas měřil podle přírodních jevů, máme tady první stínové a sluneční hodiny, poté vodní hodiny, přesýpací, doutnákové, knotové, kahancové a olejové hodiny. Ve 14. století se objevují mechanické kolečkové hodiny, čas letí a jsou tu kyvadlové hodiny a v roce 1800 světlo světa spatřily praktické náramkové hodinky. Píše se rok 2014 a my Vám představujeme chytré hodinky Samsung Gear Fit. Nejedná se pouze o pěknou technologii na pohled, ale také o funkční zařízení, které díky své váze 27 gramů při své aktivní činnosti ani nevnímáte.

samsung gear fit

Nadčasový design – chytré hodinky Samsung Gear Fit
Chytré hodinky Samsung Gear Fit Vás na první pohled upoutají svým nadčasovým a velmi moderním designem. Chytré hodinky s jedním tlačítkem jsou vhodné pro různé sportovní aktivity. Voděodolnost, odolnost proti prachu a extremní teplotám – samozřejmost. Zařízení je zkonstruováno tak aby, jste mohli kdykoliv prostřednictvím emailů a sociální sítě komunikovat se svými přáteli. Chytré hodinky Samsung Gear Fit s dotykovým displejem mají rozlišení 432 x 128 pixelů a fungují na vlastním operačním systému Tizen, na které samozřejmě budou posléze přecházet další produkty Samsung. Dámy ocení odnímatelné pásky a možnost je vyměnit za pásek s jinou barvou.

samsung gear fit

Nová generace náramkových zařízení – Samsung Gear Fit
Chytré hodinky Samsung Gear Fit – tajemství tohoto unikátního časoměřiče naleznete v detailu. Styl a elegance je snoubena s vysokou kvalitou. Chytré hodinky Samsung Gear Fit! Nová generace chytrých zařízení Vás nejen spojuje s okolím, ale také pečlivě zaznamenává Vaše sportovní aktivity. Navíc máte k dispozici nejpěknější a nejlehčí model chytrých hodinek.

Před 1537 dny