STOVKOMAT – mikroslužby za hubičku

Portál stovkomat.cz je v Česku proslulý jako největší tržiště s tzv. mikroslužbami, což jsou práce malého rozsahu, za kterou si prodávající účtuje odměnu v rozmezí od 150 – 1500 Kč. Že jste ještě o tomto projektu neslyšeli? Zkusíme Vám ho přiblížit!

Projekt s velkým potencionálem vedou pouze tři lidé
Stovkomat.cz začal růst pod rukama zakladatele Vojtěcha Moravce již v roce 2012. Sám autor přiznává, že nápad nevznikl úplně v jeho hlavě, ale nechal se inspirovat zahraničními portály s touto tématikou, ze kterých převzal nejen jejich myšlenku, ale hlavně jednoduchost. Na projektu pracují celkem 3 lidé – zakladatel Vojtěch Moravec, který řeší veškeré dotazy a připomínky, Roman Šimr, který je programátorem a Denisa Rejnová, která se zabývá oblastí PR, komunikací a online marketingem.

Mikroslužby můžete nabízet i poptávat
Stovkomat funguje velmi jednoduše – stačí se zaregistrovat a můžete rovnou vybírat z velkého množství nabídek z různých oblastí – největší zájem je o mikroslužby v kategorii Online marketing, ale vybrat si můžete i v kategoriích Sociální sítě, Byznys, Grafika, Psaní & překlad, IT & programování, Audio & video, Vtipné & dárky, Životní styl a Ostatní. Pro nákup stačí jen dobít nějakou částku, která se Vám převede na kredity, které zde fungují jako platidlo. Peníze můžete převést klasicky na účet nebo využít známé služby PayPal. A výhodou je to, že o sobě jako prodejce nemusíte uvést prakticky žádné údaje. Pokud však nechcete na webu nic kupovat, ale sami prodávat, není problém. Počítejte však s tím, že ze zisku si 30% podíl nechává Stovkomat.

Garance vrácení peněz a rychlého zodpovězení dotazů
Pokud hledáte levný a kvalitní outsourcing a férové jednání, určitě se podívejte na nabídku tohoto portálu. V případě špatně provedené práce či pozdním dodání Vám budou Stovkomatem bez zbytečných průtahů vráceny peníze. Web také slibuje zodpovězení všech dotazů do 24 hodin – a pokud se tak nestane, dostanete 50 Kč. Tak co, už jste si vybrali z pestré nabídky mikroslužeb to, co potřebujete?

Před 843 dny