Ubytování v Praze? Jde to snadno a levně.

Hledáte levné ubytování v Praze? Přespat můžete na ubytovně či v hostelu
Pracujete na stavbě, nebydlíte v Praze a potřebujete někde co nejlevněji složit hlavu po práci? Nebo hledáte dlouhodobé bydlení, ale nemůžete si dovolit pronajmout vlastní byt? Máte na výběr ze dvou možností, kde levně přespat, popř. bydlet – a to buď na ubytovně, nebo v hostelu.

Na ubytovně můžete bydlet krátkodobě i dlouhodobě
Pronájem pokoje na ubytovně je jedním z nejlevnějších řešení problémů s bydlením. Tuto variantu volí zejména zaměstnanci stavebních firem a pracovních či bezpečnostních agentur, které po registraci získají slevu 10 – 20 %. Mimo to nabízí ubytovny i bydlení krátkodobého, či dlouhodobějšího charakteru pro jednotlivce a skupiny, které shání co nejlevnější ubytování – ať už se jedná o sociálně slabší osoby, či o cizince. Poměrně novou záležitostí je také poskytování levného ubytování tělesně handicapovaným osobám, kterým jsou pokoje speciálně uzpůsobeny pro pohodlnější užívání.

V současnosti ubytovny nabízí pokoje s jedním, dvěma, třemi nebo čtyřmi lůžky. Do standardního vybavení pokojů na ubytovně patří nejen šatní skříně, noční stolky a psací stůl se židlemi, ale také lednice s mrazákem. Mimo to je možno se připojit k Wi-Fi, některé pokoje se dají na přání vybavit také televizí.

Hostel – dvouhvězdičkové pokoje za výbornou cenu
Pokud sháníte levné ubytování, ale ubytovna Vás dvakrát neláká, určitě vyzkoušejte ubytování v hostelu. K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, které se dělí do několika kategorií. Ty se liší vybavením pokoje, jeho velikostí a také cenou – nejlevnější lůžko seženete již od 150 Kč.

Všechny pokoje jsou vybaveny skříňkami, ledničkou, rychlovarnou konvicí, televizí a můžete zde využít také síť Wi-Fi. Pokud kouříte, využijete jistě balkon, který je součástí kuřáckých pokojů. Sociální zázemí je společné vždy pro maximálně 2 až 3 pokoje.

Apartmány a studia
V naší nabídce naleznete i dvoulůžková, popřípadě čtyřlůžková studia, která disponují kromě postelí také nočními stolky, šatní skříní, psacím stolem a dalším nábytkem. Kromě standardního nábytku jsou pokoje vybaveny nočními lampičkami, televizí a Wi-Fi. Součástí studia je také kuchyňský kout a koupelna se záchodem a sprchovým koutem.

Kromě studia si můžete také pronajmout apartmán, který poskytuje větší soukromí a pohodlí, než klasická ubytovna. Apartmán 2+kk se skládá ze dvou obytných místností, kuchyňského koutu a koupelny se záchodem a sprchovým koutem. Apartmány jsou vybaveny základním nábytkem, jako jsou postele, skříň, stůl, židle a další. Kromě 2+kk nabízíme i apartmán o velikosti 3+1.

Před 926 dny